Suureformaadilised keraamilised plaadid

Suureformaadilised keraamilised plaadid, mõõtmetega 100x100cm, 120x120cm, 120x280cm, 100x300cm ning ulatudes kuni 160x320cm, on turule toonud uue, innovaatilise lahenduse nii kodu- kui äripindadele. Lisaks on saadaval puiduimitatsiooniga suureformaadilised plaadid mõõtmetega 30x240cm, 26x200cm, 26,5x180cm, 40x170cm, 30x180cm ja 20x170cm või väiksemad. Need mõõtmed annavad arhitektidele ja disaineritele rohkem paindlikkust ja võimaldavad luua tõeliselt ainulaadseid lahendusi.

 

Antud suureformaadilisi keraamilisi plaate toodetakse, olenevalt tootjatest, 3,5mm, 6mm või 6,5mm paksustena ning töötasapindade tarbeks 12mm paksusega. Viidatud paksused tagavad, et plaadid on piisavalt vastupidavad erinevatele paigaldusmeetoditele ja kasutusaladele. Plaatide tagumisel küljel kasutataskse tugevduseks fiibervõrku.

Suureformaadilised keraamilised plaadid pakuvad mitmeid eeliseid, mis muudavad nende kasutamise atraktiivseks. Esiteks, suureformaadilised keraamilised plaadid pakuvad unikaalset eksklusiivset ilmet. Nende mõõtmed ja minimalistlik välimus annavad ruumidele suurema, avarama mulje, ning nende pind on lõputult kohandatav, võimaldades kasutajal luua oma interjöörile ainulaadseid disainlahendusi.

 

Suureformaadilised keraamilised plaadid on hügieenilised ja kergesti puhastatavad, kuna plaadi suuruse tõttu on vähem vuuke, kuhu mustus koguneda saaks. Lõigatud äärtega plaadid ja epoksiidvuukide kasutamine tagavad veelgi suurema hügieenilisuse, sest vuugid kitsad ning epoksiid vuugid on vastupidavad ning kergesti puhastatavad. Lisaks on suureformaadiliste plaatide pinnad töödeldud erilise kaitsekihiga, mis aitab vältida plekkide teket (tihti mureks looduskivi puhul), muutes antud plaadid ideaalseks valikuks köögitasapindade, suureformaadiliste söögilaudade või muude tasapindade katmiseks. Antud plaadid on töödeldud ka antibakteriaalse kaitsega suurendamaks pindade hügieenilisust.

Suureformaadilised plaadid on saadaval ka paksusega 12mm, mis sobivad ideaalselt köögitasapindade ja lauaplaatide katmiseks. See võimaldab luua köögis ühtse ja eksklusiivse disaini, kasutades sama mustrit nii põrandal, seintel kui ka tööpindadel.

 

Üldiselt pakuvad suureformaadilised keraamilised plaadid unikaalset kombinatsiooni stiilist, funktsionaalsusest ja vastupidavusest, muutes need ideaalseks valikuks nii modernses kodus kui ka äripindadel.