Vannitoamööbel furniture Eban Vittoria & Silvia 56

2,786.00 /tk

Puidust vannitoamööbel furniture Eban Vittoria 56

 

Vittoria ja Silvia kollektsioonid on loodud rahuldamaks kasvavat turunõudlust kvaliteetse puidust vannitoamööbli järele. Ruumi kokkuhoid on antud kollektsiooni peamisi eesmärke. Vittoria & Silvia on saadaval kahes erinevas sügavuses (35 ja 51 cm). Lisaks algavad valamukapid otse põrandalt pakkudes tavapärasest märkimisväärselt suuremat hoiustamise ruumi hügieenitarvetele. Viimistluse osas on võimalus valida 22 erinevat värvi vahel. Lisanduvalt on valikus mitmeid antibakteriaalsetest materjalidest valmistatud töötasapindu valamutele.

Eban kasutab materjale ning tehnoloogiaid, mis vähendavad keskkonnamõju mööbli viimistlemisel. Kasutatakse veepõhiseid lakke ja värve ilma kahjulike ainete ning halva lõhnata.

Kappide viimistlemisel kasutatakse kõrgkvaliteedilist modernset S-matt viimistlust mis tagab hea kaitse UV-valguse mõjude,võimalike kriimude ja kemikaali plekkide vastu. S-matt viimistlusega vannitoakapid on samaaegselt mõnusalt pehme matti pinnaga millel on näpujälgi peitev efekt.

Tootmisel kasutatavad ökoloogilised materjalid muudavad Ebani puidust vannitoamööbli keskkonnasõbralikuks lahenduseks, mis teenib teid pikalt pakkudes seejuures ka piisavalt silmailu.

Lisainfo

Tootja