Terviklahendused nõudlikule kliendile

Viimistluskaubamaja pakub terviklikku lahendust – konsultatsiooni, näidiseid, materjale, transporti ja Eesti piires professionaalset paigaldus- ning hooldusteenust.

Oleme pühendunud
parimate toodete pakkumisele

Viimistluskaubamaja Inrenetipoest leiate Eesti suurima valiku põrandakatteid, keraamilisi plaate, sanitaartehnikat, terrassilaudu ning plaatidest terrasse ja mööblit. Anname professionaalset nõu materjalide sobivuse kohta teie poolt soovitud keskkonda.

Pakume kvaliteetseid paigaldus- ja viimistlusvahendeid ning Eesti piires põrandakatetele professionaalset paigaldus- ja hooldusteenust. Tellides materjalid, paigaldusvahendid ja paigaldustööd meilt pakume Eesti piires 3a garantiid tavapärase 2a garantiiperioodi asemel.

parkett-tamm-1-lip

Omame suurt valikut põrandakatteid, keraamilisi plaate, terrassilaudu, plaatiidest terrasse, sanitaartehnikat sealhulgas vanne, vannitoamööblit, dušikabiine, dušinurkasid, wc-potte, valamuid, segisteid ja dušikomplekte, wc-raame, dušialuseid Euroopa kvaliteettootjatelt, tänu millele suudame pakkuda head kvaliteedi ja hinna suhet.

— VIIMISTLUSKAUBAMAJA
Parketid müük
põrandalauad-tamm-eri-laiusega-lauad
ceramic-tiles-abk-sensi-signoria-calacatta-michelangelo-lux-160x320
PAKUME

Meilt leiate suures valikus kvaliteetseid Euroopa kaubamärke.

KONTAKT

Telefon: +372 53 942 398