Vaip Tretford Interland 568 Jonquille

72.50 /m2

Vaip Tretford Interland 568 Jonquille

 

Lõime koostis 80 % kašmiiri kitse villa / 20% villa

Alusmaterjal džuut

Lõime kõrgus 5mm

Paksus 7,2 mm

Lõime kaal 1200g/m² villa

Kogukaal 2700g/m²

Soojustakistus 0,12 m² K/W

Kasutusklass 22 hea koduses kasutuses.

Mürasummutus 22 dB

Tulekindlus Cfl-s1  (B1)

Sobib koduses kasutuses treppidele paigaldamiseks.

Rulli laius 2m / võimalik tellida ka plaatvaipa 50x50cm

 

 

Kašmiiri kitse villast Tretfodi vaibad on eriti vastupidavad. Tretford pakub lahendusi kodukasutusse kollektsioonide INTERLAND ja EVER näol ning  ühiskondlikesse ruumidesse on sobilik kollektsioon INTERLIFE. Kitsevillast vaibad aitavad hoida siseruumides stabiilsemat õhuniiskust, kuna imavad enda kaalu kohta kuni 30% niiskust. See on ka põhjus, miks villavaibad tunduvad meile suvel meeldivalt jahedad ning talvel soojad. Tänu kitsevilla tavapärasest tugevamale kiule ning villale omastele rasvadele on vaibad mustust hülgavad ning lihtsasti hooldatavad. Kuna kitsevillavaip ei hargne, on seda võimalik lõigata mistahes kujudesse ning teha põrandasse mustreid. Kollektsiooni INTERLIFE vaibad taluvad hästi ka toolirattaid. Kõik Tretfordi rullivaibad sobivad paigaldamiseks treppidele. Tooni valik on suur millest leiab nii erksaid kui ka pastellseid toone.

 

INTERLAND ja EVER kollektsioonidele saab tellida ka koide vastast kaitset. INTERLIFE kollektsioonil on antud kaitse juba integreeritud.

 

Rulli ja plaatvaipadele on minimaalne tellimus 20m2.

 

Võimalik on tellida ka ääristatud tükivaipu. Tükivaipadel mille mõõdud jäävad 2 x 6 m piiridesse on džuudist aluspõhi. Tükivaipadel, mis on laiemad kui 2 meetrit on lisanduv fliisist aluspõhi. Maksimaalne tükkvaiba mõõt on 4 x 4 meetrit. Ääristamist saab valida overlock üleõmbluse, vildist või linasest kandi vahel.

.

Lisainfo

Tootja