Linoleum

Naturaalse linoleumi eelised:

Linoleum on naturaalne lahendus, mis on kulumiskindel ja kauakestev.

Tänu tootes sisalduvale linaseemneõlile ja korgile on naturaalne linoleum oma olemuselt antibakteriaalse ja viirusevastase toimega ning sobilik põrandakattematerjalina allergikutele ja ka astmaatikutele.

Linoleumi on väga lihtne hooldada.

Linoleumiga on võimalik kombineerida toone ja tekitada erinevaid mustreid.

Gerflori linoleum on valmistatud 98% looduslikest (biopõhised ja mineraalsed) ja 76% kiiresti taastuvatest materjalidest, kuni 40% taaskasutatud sisaldusega. Linoleum on toodetud naturaalsetest materjalidest nagu linaseemneõli, puit/kork, lubjakivi, džuut ja vaik. Linoleum ei sisalda ei ftalaate, plastifikaatoreid ega mineraalõlisid.

Linoleum on kauakestev, 100% taaskasutatav toode, mis biolaguneb looduses oma eluea lõpus. Linoleumi on CO2 neutraalne toode ning kõige jätkusuutlikum elastne põrandakate.

Gerflori linoleum on sertifitseeritud paljude ökomärgistega, sealhulgas Blue Angel, M1, Floorscore ja Cradle to Cradle Certified™ Silver.

Gerflor linoleumi Neocare™ matt pinnatöötlus on parim oma klassis mikrokriimude ja plekikindluse poolest, lihtne hooldus, ei sisalda lenduvaid kahjulikke ühendeid.

Gerflor linoleum AcousticPlus 4mm paksune kollektsioon pakub 19dB mürasummutust, mis on turul saadaolevatest lahendustest parima mürasummutuse näitajaga ning sobib ideaalselt oma pehmuse poolest ka eluruumidesse, nagu näiteks lastetoad jne.

Miinused:

Paigaldus on keeruline, kuna nõuab eriti siledat peentasandusega aluspõrandat. Vastasel juhul jäävad aluspõranda mõrad/krobelisus jne. defektid näha paigaldatud katte pinnalt.

Lisanduv kasulik informatsioon:

Siiani valdavalt ühiskondlikus kasutuses pindadele, kuna on disainilt pigem minimalistlik, kuid AcousticPlus lahendus 4mm paksune lahendus on oma omadustelt üks parimaid lahendusi kasutamiseks ka eluruumides.

Tutvu tootevalikuga siin