WC pott Duravit Starck 3 Rimless, seinale kinnitatav, Durafix, soft-close vaikselt sulguv prill-laud kaanega 45270900A1

Original price was: 766.57€.Current price is: 613.26€. /tk

Tootekood: 45270900A1

Mõõtmed: 360 x 540 mm

Rimless ehk raamita tähendab seda, et WC-potil ei ole sisemist serva ning tänu sellele on puhtuse ja värskuse hoidmine tunduvalt lihtsam. Standardse tualettpoti serva alt võib olla keeruline puhastada, sest tualetihari ja puhastusvahend ei jõua kõikjale, aga rimless WC-d on võimalik puhastada kiiresti ja põhjalikult. Ääre avatud disain võimaldab veel loputada kõikjalt ning uuenduslik 4.5 l tehnoloogia loputab põhjalikult isegi vähese veega.  

Duravit’i patenteeritud Durafix kinnitussüsteemi on eriti kiire ja lihtne paigaldada ning lisaks on see täiesti nähtamatu. Tulemuseks on kvaliteetne paigaldus kus selleks vajaminevad augud või katted ei jää nähtavale. 

Disain, valik, hind

Tippkvaliteediga Starck’i disain on siinkohal saadaval suurepärase hinnaga. Pole kahtlust, et Duravit on Starck 3 kollektsiooniga toonud sanitaarmaailma muutuse. Starck 3 tooted vastavad erinevatele vajadustele ja maitsetele. Lisaks on pakkuda parimat hinna ja kvaliteedi suhet. 

WC on iga vannitoa oluline osa, seetõttu on Philippe Starck pööranud selle kollektsiooni igale detailile suurt tähelepanu. 

 

Tootekood: 45270900A1 Kategooria: