Vannitoamööbel Eban Rachele 70

4,776.00 /tk

Vannitoamööbel Eban Rachele 70

Rachele klassikaline vannitoamööbli kollektsioon on Ebani valikust üks stiilsemaid. Rachele puidust vannitoamööbli kollektsioon loob mugava, ajatu keskkonna ja paistab silma ainulaadse stiili poolest.

Võimalus tellida põrandapealseid jalgadel vannitoa seinakappe, valamukapile looduslikust kivist tasapinda ning selle alust valamut on omadused, mis teevad antud kollektsiooni ainulaadseks.

Eban kasutab materjale ning tehnoloogiaid, mis vähendavad keskkonnamõju mööbli viimistlemisel. Kasutatakse veepõhiseid lakke ja värve ilma kahjulike ainete ning halva lõhnata.

Kappide viimistlemisel kasutatakse kõrgkvaliteedilist modernset S-matt viimistlust mis tagab hea kaitse UV-valguse mõjude,võimalike kriimude ja kemikaali plekkide vastu. S-matt viimistlusega vannitoakapid on samaaegselt mõnusalt pehme matti pinnaga millel on näpujälgi peitev efekt.

Tootmisel kasutatavad ökoloogilised materjalid muudavad Ebani puidust vannitoamööbli keskkonnasõbralikuks lahenduseks, mis teenib teid pikalt pakkudes seejuures ka piisavalt silmailu.

Lisainfo

Tootja