Parkett Tamm Sla harjatud, faasitud 4 küljest, matt lakk

Original price was: 142.47€.Current price is: 106.86€. /pk

70.53€ 52.9€ /m2

Parkett Tamm Sla harjatud, faasitud 4 küljest, matt lakk

Tootekood: PARTASLA10

Viimistlus: harjatud või harjamata, 8 kihti Bona super matt lakk läikeastmega 4%

Mõõdud: 230x2200mm

Paksus: 12mm

Pealmine kiht: 0.6mm  

Aluskiht 2mm pressitud kork, toode ei vaja eraldi alusmatti paigaldamist. Betoon aluspõranda puhul ujuvpaigaldusel vaja eelnevalt paigaldada niiskustõkke aluskile.

Pakis: 2,02 m², 4 lauda pakis

Paki kaal: 18,49kg

Kasutusklass 31 harjatud / 32 sile viimistlus

Garantii: harjatud viimistlusega kasutusklass 31 puhul garantii 15a ning sileda viimistluse kasutusklass 32 puhul on garantii 20a koduses kasutuses vastavalt tootja garantiitingimusetele.

Ühendus: Unifit X click

Paigaldusmeetod: ujuv või aluspõrandale liimitud

 

 

Kõrge löögi- ja kriimustuskindlus. Kõrge tihedusega puitkiudplaadile (HDF) pressitud 0,6 mm paksune naturaalne puiduspoon tagab traditsioonilise puitpõrandaga võrreldes suurepärase kindluse löökide ja muljumiste vastu. HDF-i keskmine kiht vahetult puidust pealiskihi all on kordades tugevam kui tavapärane naturaalsest okaspuidust keskkiht, mida kasutatakse enamike parkettpõrandate puhul. Antud asjaolu muudab põranda märkimisväärselt (2-3 korda) vastupidavamaks raskete esemete löökidele ning ka tikk-kontsade muljmistele.

 

8-kihiline eriti tugev BONA lakk tagab lisanduva kaitse kriimustuste ja igapäevase kulumise eest. Kõigil harjatud pinnaga parkettidel on ühiskondlik kasutusklass 31 ning sileda pinnaga parkettidel on ühiskondlik kasutusklass 32, mis tähendab toote sobivust ka keskmise intensiivsusega ühiskondlikku kasutusse. Lisanduvalt on võimalik tellida eriti tugevat pinnaviimistlust kõrge ühiskondliku kasutuse klassiga 33.

 

Veekindel pind ja vahatatud ühendus, mis kaitseb click ühendust niiskuse eest andes põrandale 12-tunnise kindluse võimalike niiskuskahjustuste vastu. WSF vahatus muudab teie põranda vastupidavaks igapäevaste pritsmete ja vedelike mahapillamise puhul.

 

Kõik parketid on kõrgeima A+ kvaliteedimärgiga. A+ kvaliteedimärk tähendab tervislikuma siseõhu kvaliteeti. Põrandaid toodetakse ilma lisamata lenduvaid orgaanilisi ühendeid. Viimistlusmaterjalid ja liimid on lahustivabad.

 

Tänu patenteeritud UNIFIT X klikk-ühendusele on võimalik antud parketti lihtsalt ning kiiresti paigaldada.

 

Integreeritud 2 mm presskorgist aluskate tagab erakordselt hea sammumüra summutamise. Lisanduvalt on pressitud korgist alusmatil tavapärastest parketi alusmattidest kõrgem survetaluvus nagu näiteks põrandale asetatud raskete esemete (mööbel jms) suhtes.

 

Mix & Match- kombineeri erineva laiuse ja pikkusega laudu ühte põrandasse. Antud tootjal on 6 erinevat parketilaua formaati ning neid on võimalik segada ühte põrandasse tagades tavapärasest eriliseme disaini.

 

Sobib ideaalselt põrandaküttele paigaldamiseks. Antud parkettpõrandatel on tänu tihedale HDF konstruktsioonile väga mada soojustakistus – 0,1m² K/W ning seetõttu on üks parimaid parketilahendusi põrandaküttele paigaldamiseks. Madala soojustakistusega põrand edastab soojust kiiresti taludes seejuures maksimaalse pinnatemperatuuri kuni 27 ℃.

 

Tootmisel raisatakse vähem ressursse. Pealmine puidukiht ning ülejäänud aluskihtide puit on pärit säästvalt majandatud metsadest. Pealmise väärispuukihi tarbeks kasutatakse viis korda vähem puitu võrreldes traditsioonilise 3 mm väärispuukihiga parkettpõrandaga. Antud asjaolu võimaldab pakkuda võrdse kvaliteediga ning paremate omadustega toodet soodsama hinnataseme juures.

Lisainfo

Sorteering

Parketi toonid

Tootja